Szampon Isana Med z mocznikiem

Od szamponu oczekuję przede wszystkim delikatnego, ale dokładnego oczyszczania. Uważam, że od nawilżania są maski oraz odżywki a szampon ma włosy dobrze przygotować na przyjęcie "dobrych" składników produktów nakładanych po umyciu.
Jak w tej roli sprawdził się szampon Isany? 


Producent opowiada o  właściwościach pielęgnacyjnych szamponu. Czytamy o wzmocnieniu włosów oraz o aksamitnie gładkiej skórze głowy po umyciu. O ile z pierwszą obietnicą nie mogę się zgodzić - nie wiem w jaki sposób ten szampon mógłby je wzmocnić, jednak jeśli chodzi o skórę głowy to jestem zadowolona. Szampon absolutnie nie podrażnia, nie wysusza skalpu. Po umyciu naprawdę czuję czystość skóry.
Skład szamponu może nie powala - mimo wszystko mocznik znajduję się tuż za SLS-em. Czy szampon nawilża ? Według mnie jest neutralny - ani nie wysusza, ani nie nawilża włosów/skóry głowy. Nigdy nie używałam go bez użycia odzywki/maski po umyciu, bądź oleju przed myciem. 


Cena szamponu jest niewątpliwym plusem. Za 200 ml szamponu zapłacimy ok 5zł, w promocji za ok 3zł.  Wydajność też jest całkiem niezła - szampon jest dość gęsty i bardzo dobrze się pieni. Zapach jest dla mnie niewyczuwalny.

Podsumowując - jest to całkiem fajny szampon za przyzwoite pieniądze, który MYJE bez podrażnień i wysuszenia. Nie posiada silikonów, barwników oraz parabenów. Być może kupię ponownie.


Żółty Pies


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz